Infraremonto privalumai

(Asfalto remonto infraraudonaisiais spinduliais privalumai)

 

Infraraudonųjų spindulių asfalto remontas yra pažangus asfalto dangos būklės gerinimo ir taisymo būdas. Infraremontas yra kur kas efektyvesnis nei kiti iki šiol pramonėje naudoti asfalto taisymo metodai. Infraraudonųjų spindulių technologija turi daugybę privalumų, dėl kurių infraremontas vis labiau populiarėja.

Infraremontas yra puikus pasirinkimas ieškantiems protingo sprendimo,
nes tai yra ekologiškiau, pigiau, greičiau ir patikimiau.

EKOLOGIŠKIAU

Aplinkai draugiškas metodas

Vienas iš didžiausių privalumų remontuojant asfaltą infraraudonaisiais spinduliais yra ekologijos ir tvarumo aspektas. Asfalto perdirbimu grįstas taisymo metodas seno asfalto išmetimą į aplinką sumažina iki 90%. Dėl procedūros paprastumo naudojama mažai įrankių ir transporto priemonių, kas itin sumažina kuro sunaudojimą. Tai taip pat lemia itin mažą į aplinką skleidžiamo triukšmo taršą.

 

PIGIAU

Ekonominė nauda

Ekonominė nauda akivaizdi – senos asfalto dangos atšviežinimas infra-remonto būdu sumažina išlaidas iki 80%, lyginant su naujos dangos išliejimo ar kitų remonto būdų kaštais. Prie to prisideda ir tai, jog asfalto atnaujinimui infraraudonaisiais spinduliais reikia mažos darbuotojų brigados – vos dviejų ar trijų specialistų. Su šia technologija miesto kelių remonto projektai įgauna daug spartesnį pagreitį ir suremontuojamas žymiai didesnis asfaltuotų kelių plotas.

 

GREIČIAU

Paprastai ir operatyviai

Taisant asfalto dangą infraraudonųjų spindulių būdu remontas trunka dvigubai trumpiau nei remontuojant įprastais būdais. Naudojant šią technologiją nėra reikalinga didelių gabaritų kelių priežiūros įranga, tokia kaip kasimo, kėlimo ar frezavimo mašinos. Tai visiškai supaprastina ir pagreitina remonto procedūrą. Galima užtikrintai teigti, kad infra-remontas reikalauja žymiai mažiau naujo asfalto, įrangos, darbo jėgos, yra naudingas aplinkai, o darbai reikalauja žymiai mažesnių laiko ir finansinių išteklių.

PATIKIMIAU

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Įkaitinus, permaišius, pašalinus kokybei kenkiančias priemaišas ir papildžius nauju asfaltu senoji danga tampa tvirta ir sandari. Infra-remontas leidžia išvengti asfalto siūlių ir įpjovų kraštuose. Visa tai drastiškai sumažina dangos pralaidumą vandeniui ir drėgmei, kas yra dažniausios kelio įtrūkų ir duobių priežastys. Prie kokybės faktoriaus prisideda ir tai, jog pasitelkus šią technologiją nėra pažeidžiamos jokios požeminės sistemos, tokios kaip vandentiekis, telefono linijos ar kitos komunikacijos.